RNS1FTD10R5
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNS1FTD10R5
JLCPCB Part #
C7348311
Package
Plugin,D2.4xL6mm
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6mm Through Hole Resistors ROHS