RNMF12FTD5K11
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNMF12FTD5K11
JLCPCB Part #
C2588122
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS