RNF18FTC3K32
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNF18FTC3K32
JLCPCB Part #
C3442309
Package
Plugin,D1.8xL3.3mm
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS