RNF14GTD2K40
MFR.Part #
RNF14GTD2K40
JLCPCB Part #
C2587147
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS