RNF14FTE825K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNF14FTE825K
JLCPCB Part #
C3369332
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS