RNF14FTC34K0
MFR.Part #
RNF14FTC34K0
JLCPCB Part #
C2587939
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS