RNF14BAE23K2
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNF14BAE23K2
JLCPCB Part #
C3398229
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS