RNF12FTD75K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNF12FTD75K0
JLCPCB Part #
C3400401
Package
Plugin,D2.8xL8.8mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.8xL8.8mm Through Hole Resistors ROHS