RNF12FBD511K
MFR.Part #
RNF12FBD511K
JLCPCB Part #
C5864346
Package
Plugin,D2.8xL8.8mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.8xL8.8mm Through Hole Resistors ROHS