RNF12FBD1M21
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNF12FBD1M21
JLCPCB Part #
C6195603
Package
Plugin,D2.8xL8.8mm
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.8xL8.8mm Through Hole Resistors ROHS