RNCS1206BKE15K8
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCS1206BKE15K8
JLCPCB Part #
C2531699
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS