RNCS0603BTE5K62
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCS0603BTE5K62
JLCPCB Part #
C2508806
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS