RNCS0603BTE19K6
MFR.Part #
RNCS0603BTE19K6
JLCPCB Part #
C2508113
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS