RNCF2512DTE2R67
MFR.Part #
RNCF2512DTE2R67
JLCPCB Part #
C2536437
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67Ω 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS