RNCF2512DKE42R2
MFR.Part #
RNCF2512DKE42R2
JLCPCB Part #
C2549676
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS