RNCF2512DKE1K82
MFR.Part #
RNCF2512DKE1K82
JLCPCB Part #
C4194621
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS