RNCF2512BTE1M78
MFR.Part #
RNCF2512BTE1M78
JLCPCB Part #
C4119397
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS