RNCF2512BKE9R10
MFR.Part #
RNCF2512BKE9R10
JLCPCB Part #
C4330431
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS