RNCF2010DTE12K1
MFR.Part #
RNCF2010DTE12K1
JLCPCB Part #
C2526728
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS