RNCF2010DKE43K0
MFR.Part #
RNCF2010DKE43K0
JLCPCB Part #
C2532318
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS