RNCF2010DKE2K94
MFR.Part #
RNCF2010DKE2K94
JLCPCB Part #
C6660650
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS