RNCF2010BTE12R0
MFR.Part #
RNCF2010BTE12R0
JLCPCB Part #
C4104655
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS