RNCF2010BTC1M69
MFR.Part #
RNCF2010BTC1M69
JLCPCB Part #
C2552083
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS