RNCF1210DTE1R62
MFR.Part #
RNCF1210DTE1R62
JLCPCB Part #
C2554289
Description
-55℃~+155℃ 1.62Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS