RNCF1210DTE1R21
MFR.Part #
RNCF1210DTE1R21
JLCPCB Part #
C2554424
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS