RNCF1210DTE1K87
MFR.Part #
RNCF1210DTE1K87
JLCPCB Part #
C2554239
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS