RNCF1210DTC1R65
MFR.Part #
RNCF1210DTC1R65
JLCPCB Part #
C2501160
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS