RNCF1210DKE8K06
MFR.Part #
RNCF1210DKE8K06
JLCPCB Part #
C4119729
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS