RNCF1210BTE28K0
MFR.Part #
RNCF1210BTE28K0
JLCPCB Part #
C4079808
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS