RNCF1210BTE1K78
MFR.Part #
RNCF1210BTE1K78
JLCPCB Part #
C2559486
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS