RNCF1210BTE11K8
MFR.Part #
RNCF1210BTE11K8
JLCPCB Part #
C2561445
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS