RNCF1210BTC2K94
MFR.Part #
RNCF1210BTC2K94
JLCPCB Part #
C2536945
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS