RNCF1210BKE3K30
MFR.Part #
RNCF1210BKE3K30
JLCPCB Part #
C2562343
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS