RNCF1210BKE357R
MFR.Part #
RNCF1210BKE357R
JLCPCB Part #
C4221895
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS