RNCF1206TKW1K87
MFR.Part #
RNCF1206TKW1K87
JLCPCB Part #
C6982958
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS