RNCF1206TKW1K60
MFR.Part #
RNCF1206TKW1K60
JLCPCB Part #
C7293535
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS