RNCF1206DKE44R2
MFR.Part #
RNCF1206DKE44R2
JLCPCB Part #
C2514978
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS