RNCF1206BTC30R9
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF1206BTC30R9
JLCPCB Part #
C2508828
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 30.9Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS