RNCF1206BKE2K80
MFR.Part #
RNCF1206BKE2K80
JLCPCB Part #
C3968320
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS