RNCF1206BKE178R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF1206BKE178R
JLCPCB Part #
C4044313
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS