RNCF0805TKW1K80
MFR.Part #
RNCF0805TKW1K80
JLCPCB Part #
C6408185
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS