RNCF0805DTE82R0
MFR.Part #
RNCF0805DTE82R0
JLCPCB Part #
C2486399
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 82Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS