RNCF0805DTE3K60
MFR.Part #
RNCF0805DTE3K60
JLCPCB Part #
C2480748
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS