RNCF0805DKC681R
MFR.Part #
RNCF0805DKC681R
JLCPCB Part #
C2488444
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 681Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS