RNCF0805BTE7R50
MFR.Part #
RNCF0805BTE7R50
JLCPCB Part #
C2501115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS