RNCF0805BTE787K
MFR.Part #
RNCF0805BTE787K
JLCPCB Part #
C2501341
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS