RNCF0805BTE6R34
MFR.Part #
RNCF0805BTE6R34
JLCPCB Part #
C2501179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS