RNCF0805BTE464K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF0805BTE464K
JLCPCB Part #
C2501443
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 464kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS