RNCF0805BTE19K1
MFR.Part #
RNCF0805BTE19K1
JLCPCB Part #
C2501595
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS