RNCF0805BTE143R
MFR.Part #
RNCF0805BTE143R
JLCPCB Part #
C2501197
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS